O nas

Mam na imię Kasia i od ponad 5 lat jestem mamą karmiącą. Niemalże od początku mojej “drogi mlecznej” propaguję karmienie naturalne wśród innych mam, wspieram je też w długim karmieniu piersią. Stało się ono ważną częścią mojego życia – zarówno prywatnie, jak i zawodowo wszystko kręci się u mnie wokół mleka mamy.

Zespół

Nasza pracownia Milkies postała w 2015 roku. Oprócz mnie i mojego męża, zespół Milkies składa się z licznych współpracownic i współpracowników, którzy tak, jak my są zakochani w idei naszej marki. Pracujemy w przyjaznej atmosferze i czujemy się jak jedna, wielka rodzina. Drużyna Milkies w pełnym skupieniu i z najwyższą starannością dba o to, by przemieniać Wasze drogocenne wspomnienia w piękną biżuterię.

Wykonanie

Biżuteria jest w całości wykonywana ręcznie. Aby zapewnić jej najwyższą jakość, stosujemy najlepsze narzędzia i urządzenia oraz wieloetapowo kontrolujemy cały proces produkcji. W rezultacie nasze produkty olśniewają już od pierwszej chwili i pomagają zatrzymać wspomnienia na długie lata.

Konserwacja

Mleko mamy oraz inne elementy pamiątkowe pochodzenia biologicznego podlegają konserwacji, którą przeprowadzamy naszą autorską, objętą patentem metodą. Następnie przygotowany materiał utrwalany jest za pomocą żywicy jubilerskiej. To właśnie ta technika obróbki ma największy wpływ na trwałość pereł i ich mleczną biel. Cały proces powstawania biżuterii Milkies jest stale doglądany i doskonalony przez doświadczonego chemika w naszym nowocześnie wyposażonym laboratorium. W efekcie otrzymujemy indywidualny produkt o najwyższej jakości.