O nas

Mam na imię Kasia i jestem mamą karmiącą w tandemie i wychowującą moje maluszki w duchu rodzicielstwa bliskości. Od kilku lat normalizuję karmienie naturalne wokół siebie w sieci i w świecie rzeczywistym oraz doradzam na grupach wsparcia.

Na tym gruncie wyrósł mój projekt, nad którym pracowałam przez ostatni rok. Moim celem było umożliwienie polskim mamom karmiącym uzyskania pamiątki mlecznej drogi bez wysyłania mleka za ocean. MILKIES to tworzona ręcznie biżuteria sentymentalna z mleka mam utrwalająca wspomnienie okresu karmienia piersią.

Blisko rok zajęło mi opracowanie procesu twórczo-technologicznego i wyposażenie swojej pracowni w najlepsze urządzenia, aż nareszcie udało się stworzyć profesjonalny, trwały “produkt”. Proces opracowałam sama metodą prób i błędów, jest on skomplikowany, wieloetapowy i czasochłonny. Właśnie od niego zależy trwałość perełek i ich mleczna biel. Sporo zainwestowałam w wyposażenie pracowni. Bez zaawansowanej technologii, mleczne perełki nie mogłyby być jednolicie białe, połyskujące i zawierałyby niedoskonałości.

Wraz ze mną w projekt zaangażowana jest cała moja rodzina i przyjaciółka. Wspólnie z mężem Michałem od ponad dekady prowadzimy agencję interaktywną i gromadzimy wokół siebie grono zadowolonych klientów. Samodzielnie zajmujemy się w Milkies wszystkim: od produkcji, poprzez fotografię, marketing aż po rynki zagraniczne.